.

.

H:) PPY живот 47377 Порцелан Сад Висина 7,8 См Дијаметар 13,5 см

H:) PPY живот 47377 Порцелан Сад Висина 7,8 См Дијаметар 13,5 см

Оценка на стоката:

DEN 561.60
Достапност
Производот е достапен

Сад со житарки изработен од порцелан со мотив во боја и завршен со златен принт, висина 7,8 см, дијаметар 13,5 см Сад со целокупно печатење, модерна типографска мешавина и велејќи "Кактаж Во Сјај тункен и функелн ласен". Сад за појадок, машина за миење садови и безбедна микробранова печка. Како весел подарок за некој близок, за роденден или само затоа што. Сад со житарки изработен од порцелан со мотив во боја и завршен со златен принт, висина 7,8 см, дијаметар 13,5 см. Сад со целокупно печатење, модерна типографска мешавина и велејќи "Кактаж Во Сјај тункен и функелн ласен". Сад за појадок, машина за миење садови и безбедна микробранова печка. Како весел подарок за некој близок, за роденден или само затоа што. Прекрасниот сад за појадок е отпечатен со шарен мотив и завршен со златен принт. Во модерна типографска мешавина, таа ја носи смешната изрека "Кактаж Во Сјај тункен и функелн ласен". Садот е лесен за чистење и практичен, може да се стави во машина за миење садови и микробранова печка. Садот со житарки е добар и како возбудливо изненадување за саканата личност. За роденден, или само затоа што.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката