.

.

Машки поло маици, маж кошула за голф кошула Ретро боја на отворено улица кратки ракави со копче за печатење на копчето за печатење

Машки поло маици, маж кошула за голф кошула Ретро боја на отворено улица кратки ракави со копче за печатење на копчето за печатење

Оценка на стоката:

DEN 197.60
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Нашите кошули за голф за мажи се направени од 95%полиестер 5%спандекс, мала тежина, брзо суво, влага за влага, мека, дише, екстремно удобна да се носи целиот ден Не може да се победи квалитетот на оваа кошула. Направени во САД и увезени. Функција - Основни пристојни поло маици, совршени за трчање, вежбање и тренинг спорт, па дури и како подморници. Во стил - голф поло маици со прилагодливо деколте за надолу, доволно долго за да се впие, дозволувајќи голема подвижност во какви било насоки и правејќи да имате различен изглед секој ден. Моден стил : Tripe Trims на опсегот на јака обезбедува стилски и пристоен изглед, машката маичка со мала тежина, машка кошула, се суши прилично брзо, точно за пролет, лето и есен, никогаш не се чувствува леплива дури и во топли, влажни денови. Внимание 1 : Ве молиме, погледнете ја табелата со детална големина пред купувањето. Ние користиме азиски големини кои се помали. Ако сте силни, предлагаме да купите 1-2 големини поголеми. Внимание 2 : Машинско миење или миење на рацете во студ. Голф Полос за мажи кошули за мажи машка поло маица Поло маици за мажи кошули големи и високи кошули за мажи голф поло, црни поло маици за мажи машка голф кошули Поло кошули за мажи Поло кошула мажи бела поло маица облека црна поло маица голф поло маица Машки поло маица Поло кошули за мажи 3 пакувања кошули за мажи мажи црни поло маици маички маички сини кошули поло фустани кошули за мажи машка поло морнарица сини кошули кошули големи и високи братки кошули за мажи бела бела боја. Polo T Shirts For Men Mens Polo Shirts Short Sleeve Mens Polo Shirts Mens Short Sleeve Shirts Golf Shirts Mens Golf Shirt Collared Shirt Men Men olf Shirt Men Polo Shirts For Men Short Sleeve Shirts For Men Mens Shirts Short Sleeve Muscle Shirt Mens Golf Apparel Golf Shirts For Мажи тенок фит поло маици за мажи сина поло маица голф облека мажи мажи црна поло во кошули со кутии за мажи сина кошула за мажи v вратите под подмачкување за мажи мажи xl кошули поло кошули за мажи големи. Голф кошули за мажи кошули со кратки ракави со кратки ракави голф полопови за мажи мажи голф кошула мажи 3 пакувања суви погодни кошули за мажи машки поло маици со кратки ракави мажи кошули обична поло маица поло маици мажи поло маица за мажи голф маички маички поло маица отворена облека Поло кошули за мажи машки поло маици Поло маички кошули за мажи работат кошули за мажи мажи работа кошула мажи бела кошула пешачење кошула морнарички кошули за мажи 70 -ти кошула машки хавајски кошули со кратки ракави бели поло маици мажи. МЕНЦИ ПОЛО кошули Менс голф кошула Поло маички за мажи Поло кошули за мажи за мажи голф кошули за мажи суви фит црни кошули за мажи голф подароци за мажи мажички маици голф кошула џебни маици за мажи голф маица црна кошула поло маица црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвена маици црвени маи Поло кошула мажи голф поло бели поло маици за мажи маички маички со повеќе кратки ракави поло маици бели маици за мажи мажи морнарички кошула мажи црвена кошула за одмор за мажи 90 -ти кошула мажи црвена кошула маици маици сина лента кошула 3/4. Менски кошули со краток ракав црни поло маици за мажи Поло кошули за мажи кошули за мажи голф кошули мажи голф кошула кошула мажи мажи олф кошула мажи поло маици за мажи со кратки ракави кошули за мажи кошули со кратки ракави мускули кошула маица голф облека голф голф кошули за мажи за мажи Тенок фит поло маици за мажи сина поло маица облека за голф мажи мажи црни поло маици кратки ракави зелени кошули за мажи машка кошула џеб маица маици за мажи кратки ракави големи црни кошула. Материјал : Нашите кошули за голф за мажи се направени од 95%полиестер 5%спандекс, мала тежина, брзо суво, влага за влага, мека, дише, екстремно удобна да се носи целиот ден. Не може да се победи квалитетот на оваа кошула. Направени во САД и увезени. Функција - Основни пристојни поло маици, совршени за трчање, вежбање и тренинг спорт, па дури и како подморници. Во стил - голф поло маици со прилагодливо деколте за надолу, доволно долго за да се впие, дозволувајќи голема подвижност во какви било насоки и правејќи да имате различен изглед секој ден. Моден стил : Tripe Trims на опсегот на јака обезбедува стилски и пристоен изглед, машката маичка со мала тежина, машка кошула, се суши прилично брзо, точно за пролет, лето и есен, никогаш не се чувствува леплива дури и во топли, влажни денови. Внимание 1 : Ве молиме, погледнете ја табелата со детална големина пред купувањето. Ние користиме азиски големини кои се помали. Ако сте силни, предлагаме да купите 1-2 големини поголеми. Внимание 2 : Машинско миење или миење на рацете во студ. Голф Полос за мажи кошули за мажи машка поло маица Поло маици за мажи кошули големи и високи кошули за мажи голф поло, црни поло маици за мажи машка голф кошули Поло кошули за мажи Поло кошула мажи бела поло маица облека црна поло маица голф поло маица Машки поло маица Поло кошули за мажи 3 пакувања кошули за мажи мажи црни поло маици маички маички сини кошули поло фустани кошули за мажи машка поло морнарица сини кошули кошули големи и високи братки кошули за мажи бела бела боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката