.

.

Yooce 420 LEAF 3D LED табела за ламба ноќна светлина Оптичка визуелна илузија Дома Декорирање осветлување

Yooce 420 LEAF 3D LED табела за ламба ноќна светлина Оптичка визуелна илузија Дома Декорирање осветлување

Оценка на стоката:

DEN 255.84
Достапност
Производот е достапен

3Д илузија : 3Д визуелно влијание ја прави вашата соба поинтересна Чувствителен на допир : Нежна чешма за контрола на прекинувачот или промена на светлосни бои. Шарени LED светла : Со два начина : Стабилна боја/ промена на бојата. Светлината создава романтична атмосфера која може да ви помогне да го намалите притисокот и спиењето. USB напојување : Дојдете со USB кабел, табелата за ламба може да се наплати за Power Bank, USB wallид полнач и лаптоп; исто така може да се обезбедат од батерии. Совршена декорација : Оваа ноќна ламба за дизајн на лисја од 420 лисја може да се примени за канцеларија, спална соба, бебешка соба, кафе, ресторан, дневна соба, бар, продавници како светло за атмосфера. 3Д илузија : 3Д визуелно влијание ја прави вашата соба поинтересна. Чувствителен на допир : Нежна чешма за контрола на прекинувачот или промена на светлосни бои. Шарени LED светла : Со два начина : Стабилна боја/ промена на бојата. Светлината создава романтична атмосфера која може да ви помогне да го намалите притисокот и спиењето. USB напојување : Дојдете со USB кабел, табелата за ламба може да се наплати за Power Bank, USB wallид полнач и лаптоп; исто така може да се обезбедат од батерии. Совршена декорација : Оваа ноќна ламба за дизајн на лисја од 420 лисја може да се примени за канцеларија, спална соба, бебешка соба, кафе, ресторан, дневна соба, бар, продавници како светло за атмосфера.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката