.

.

Аспиратор за мажи за спортска облека

Аспиратор за мажи за спортска облека

Оценка на стоката:

DEN 542.72
Достапност
Производот е достапен

65% памук, 35% полиестер Опуштено вклопување. Ткаенина од руно со средна тежина. Опуштено, засилено тело. Класичен топол џеб за рака на кенгур-торбичка. Кликнете на „Ouray Sportswear“ погоре за да ја купите целата продавница на Ouray. Класичен стил, аспираторот за памук со средна тежина од памук беше дизајниран да ве задржи топло и удобно. Се одликува со предниот џеб од кенгур торбичка за да ги задржите рацете топли и да се вреднуваат вредности на чекор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката