.

.

За еднократна употреба микро -апликаторски четки за екстензии на трепките 100 пакувања розови

За еднократна употреба микро -апликаторски четки за екстензии на трепките 100 пакувања розови

Оценка на стоката:

DEN 534.40
Достапност
Производот е достапен

Добар квалитет : Не-капење ги прави идеални за користење околу пределот на очите Крајните слајдови се отвораат за лесен ацес до една микробраза во исто време и се лизгаат назад за безбедно и санитарно складирање. Функција : Имајте ги вистинските производи на располагање при примена на екстензии на трепките за да може времето да се намали. СИДА при примена на лепак, подвижни трепки на своето место, отстранување на вишокот на производ од кожата или трепките. Содржина на пакет : микро четки без лента. 100 микро четки во сите. Слободен и не-драг. Лесен за употреба : За еднократна употреба по употреба ги прави лесни за употреба и помалку скапи што користејќи други четки на кои им е потребно чистење на санитарни услови. Апликација : Микро четките за продолжување на трепките го прават примената на екстензиите на трепките полесно од кога било во помалку време. Добар квалитет : Не-капење ги прави идеални за користење околу пределот на очите. Крајните слајдови се отвораат за лесен ацес до една микробраза во исто време и се лизгаат назад за безбедно и санитарно складирање. Функција : Имајте ги вистинските производи на располагање при примена на екстензии на трепките за да може времето да се намали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката