.

.

Организатор на Шминка неродеко Со Фиоки Јасен Организатор На Шминка Козметички Дисплеј Фиока За Складирање На Плочи Организатори На Бања Држач За Складирање Канц?

Организатор на Шминка неродеко Со Фиоки Јасен Организатор На Шминка Козметички Дисплеј Фиока За Складирање На Плочи Организатори На

Оценка на стоката:

DEN 1513.60
Достапност
Производот е достапен

канцеларија, училиште, домашно складирање, но и за други мали држачи за гаџети, Добар избор за подароци за жени Помогнете да ги одржувате вашите работи уредни и уредни, брзо и ефикасно пронајдете го она што ви треба. Куќиштето за складирање козметика во стилот на десктоп фиока е лесен за употреба и, што носи голема погодност во вашиот живот. Едноставен дизајн, лесен за складирање. Фина изработка, мазна површина и исклучителен изглед. Произведен со добар и висококвалитетен безбеден материјал, тврда структура и трае со години. канцеларија, училиште, домашно складирање, но и за други мали држачи за гаџети, Добар избор за подароци за жени. Помогнете да ги одржувате вашите работи уредни и уредни, брзо и ефикасно пронајдете го она што ви треба. Куќиштето за складирање козметика во стилот на десктоп фиока е лесен за употреба и, што носи голема погодност во вашиот живот. Едноставен дизајн, лесен за складирање. Фина изработка, мазна површина и исклучителен изглед. Произведен со добар и висококвалитетен безбеден материјал, тврда структура и трае со години. Описорорганизаторот За Шминка е изработен од издржлив и, а елегантниот дизајн го прави не само кутија за складирање, туку и погодна за декорација на домот. Дизајнот е совршен, можете да ги прикажете вашите маски, козметика или други мали предмети на совршен и уреден начин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката