.

.

GaltLap Flush Mount Plailing Light, затемнеста ламба за кристално таванот, модерни тела за осветлување на таванот LED кујнски тавани, плоштад тавански светло за спална соба за дневн

GaltLap Flush Mount Plailing Light, затемнеста ламба за кристално таванот, модерни тела за осветлување на таванот LED кујнски тавани,

Оценка на стоката:

DEN 799.20
Достапност
Производот е достапен

Извор за заштеда на енергија] LED таванот ја замени традиционалната халоген сијалица, заштедувајќи ги трошоците за чести сметки за светлина и сметки за електрична енергија Оваа модерна и едноставна нова таванска светлина е идеална реновирање за гроздобер тавански светла. [Кристална декорација] Кујнските светла тавани наоколу со К9 Кристал, едноставниот квадратен изглед и дизајнот на кристално работење, одржуваат убави и елегантни.3000k Дневна светлина предводена од ламби, дизајн за заштита на очите. [Лесна инсталација] ЛЕР -лустерите за кристали се опремени со удобни комплети за инсталација, деталната интелигенција за инсталација е лесна според чекорите за водење. Чипот е веќе вклучен. [Безбедност широко користена] Современата таванска светлина е сертифицирана со ETL, американски стандардни жици, квалитетот е загарантиран и безбеден и сигурен. [Служба за квалитет] UL наведен со гаранција за гаранција од 1 година само за употреба во затворен простор. Ветувајте целосна наплата во рок од 30 дена и 24-часовен брз одговор. Ве молиме контактирајте не со какви било прашања и ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме. Боја : Бела карактеристика : K9 Кристал и елегантен кристално црвен монтирање големина (квадрат) Дијаметар : 11 '' Hight : 1,65 '' врвен занаетчиство : нашето осветлување е изработено од реални кристали и високи материјали, така што продолжуваме да се обидуваме како да спречиме Кристал од паѓање, затоа го користиме начинот на клип за да го направиме кристалот постабилен и не е лесен за паѓање. Лепак се користи за ист вид на производи во други продавници, така што нашата цена е подостапна и квалитетот е подобар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката