.

.

Кошница за памучна нишка за надворешна трговија ткаена корпа за чување кошница десктоп ткаенина мала кошница сарај козметика завршна корпа за складирање

Кошница за памучна нишка за надворешна трговија ткаена корпа за чување кошница десктоп ткаенина мала кошница сарај козметика завршна корпа за

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Памучната кутија за складирање е исткаена од безбеден природен памук! Елегантниот дизајн одговара на секоја декорација, класичната неутрална боја одговара на секој дизајн на просторијата. Со нашиот мек и цврст дизајн на рачно ткаени корпи со јажиња, никогаш не треба да се грижите дали ќе оставите гребнатини на масата за облекување, полицата, трпезариската маса, масата на влезната врата, ноќната маса или која било работна површина, помагајќи ви лесно да ги организирате работите. Природниот памучен ткаен кабел е мек и нема остри агли. Многу е погоден за организирање на сите ситници, корпи за мачки за миленичиња, корпи за клучеви во тремот или кое било место каде што треба да ги чувате потребите за домаќинството. Исто така е многу погоден за ставање клучеви, промени и прстени. , Копчиња, далечински управувач, овошје, бонбони, четки за шминка, моливи, ставени на креветот или бирото, исто така можете да ставите овошје и закуски во кујната. "Оваа декоративна корпа додава повеќе топлина во куќата и изгледа едноставно и елегантно. За Време На Божиќ или годишнина, кутијата за складирање на памучна нишка може да се користи како одличен подарок за семејството и пријателите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката