.

.

EYУШИЈА Машка Надворешна Водоотпорна Чизма За Пешачење Снежни Чизми Чевли За Пешачење

EYУШИЈА Машка Надворешна Водоотпорна Чизма За Пешачење Снежни Чизми Чевли За Пешачење

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Увезени Вратило мери приближно Глуждот од лак. Отворањето на подигање мери приближно 12 сантиметри наоколу. Вештачката кожа и дизајнот отпорен на вода ја спречуваат водата да навлезе во чизмите. Мрежестата обвивка погодна за кожата обезбедува одлично вклопување и удобност. Гумениот ѓон обезбедува долготрајна поддршка и добра влечна сила. Вратило мери приближно Глуждот од лак. Отворањето на подигање мери приближно 12 сантиметри наоколу. Вештачката кожа и дизајнот отпорен на вода ја спречуваат водата да навлезе во чизмите. Мрежестата обвивка погодна за кожата обезбедува одлично вклопување и удобност. Гумениот ѓон обезбедува долготрајна поддршка и добра влечна сила. Зимски Чизми ЗА Планинарење ОТПОРНИ НА СНЕГ EYУШИЏИЈА дизајнирани со стручна изработка за пешачење на отворено, овие чевли имаат дизајн Отпорен на Вода, заштитен прст, издржливи кожи, удобна и топла крзнена постава, потпорно подножје и издржлив гумен надворешен ѓон. Тие се крајниот придружник за ригорозни ден надвор на патеката. Овие чевли беспрекорно комбинираат издржливост и удобност додека остануваат лесни и стилски. Класичен дизајн на чизми до глуждот, никогаш застарен!!!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката