.

.

Taylor Precision BB2108A066 Dial Hi-Visibility, 2 “

Taylor Precision BB2108A066 Dial Hi-Visibility, 2 “

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Произведено од : Тејлор прецизност Направени во Соединетите држави. Типот на производот е 2in дигитална hi-видливост. Произведено од : Тејлор прецизност. Направени во Соединетите држави. Типот на производот е 2in дигитална hi-видливост. Типот на производот е 2in Dial-Visibility. Земја на потекло е САД, производителот на овој производ е прецизност на Тејлор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката