.

.

1,5 ml празни цевки за мелем за усни градиент розово сини кармини за кармин контејнери пластични тркалезни садови за складирање на кармини

1,5 ml празни цевки за мелем за усни градиент розово сини кармини за кармин контејнери пластични тркалезни садови за складирање на кармини

Оценка на стоката:

DEN 319.20
Достапност
Производот е достапен

★★ (Пакет од 10) Празни цевки за мелем за усни Направено од високо квалитетни пластични материјали, издржливи, нетоксични, безбедни и исто така еколошки. Погоден за внатрешен дијаметар е мувла од кармин од 8,1 мм. Исто така, не треба да се користи со мувла за кармин. Добар избор што можете да ги направите вашите додатоци за убавина. ★★ Празни цевки за мелем за усни со капачиња. Градиент сина розова цевка во боја, капа на розова боја. Секоја цевка вклучува капаче за прицврстување што безбедно ќе ја задржи цевката за да спречи контакт до воздухот. Ве молиме користете алкохол за да ја исчистите внатрешноста или УВ дезинфекцијата. ★★ Мала големина. Големина : 110*13мм/4,3*0,5инш. Лесен и преносен. Можете да го донесете во вашата козметичка кеса, џеб или чанта, идеална за патувања и деловни патувања. ★★ Лесен за употреба. Секој сад за мелем за усни има пресврт и горната капа, едноставно извртувајте го механизмот на тркалото на дното на цевката според вашите потреби. Мазна примена и пресврт нагоре/надолу, многу лесна и удобна за употреба. ★★ Уживајте во креирање на уникатен кармин сам, DIY свои примероци за сјај за усни, можете да уживате во радоста на DIY, тоа е одличен подарок за вашата девојка и пријатели. Може да се користи за да направите свои стапчиња за усни, мелем за усни, руж за усни, свеќи, мелеми за тело, стапчиња за лосион, стапчиња за усни, заздравувачки солени, путер од тело и многу повеќе. ★★ Материјал : ABS/AS ★★ Капацитет : 1,5 ml/0,05 унци ★★ Боја : Градиент сина, розова ★★ Големина : 110*13mm/4.5inches ★★ Пакет : 10*Balm Balm Tube Празен ✔10 Pack Gradient Pack Gradient Розови сини тркалезни цевки за усни празна цевка за мелем за усни мини контејнер за кармин пластично рециклирање на полнење, алатка за убавина за козметичка шминка за DIY.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката