.

.

ЗЛБИБ Гроздобер Симпатичен Старец Со Долги Мустаќи Дизајн Домашна Градина Декор Леано Железо Ѕид Кука Со Две Закачалки

ЗЛБИБ Гроздобер Симпатичен Старец Со Долги Мустаќи Дизајн Домашна Градина Декор Леано Железо Ѕид Кука Со Две Закачалки

Оценка на стоката:

DEN 2177.28
Достапност
Производот е достапен

Кој е направен од тврдо железо за тешка употреба Лесно се инсталира и отстранува. Двете страни се достапни за апликација. овие убави куки од леано железо се полни со природна убавина и рустикален шарм, кои додаваат некои паторални чувства во вашата куќа. Ова се новите куки направени за да изгледаат стари во антички стил, така што ќе има некои мали варијанти во финишот за да му дадат на секое парче рустикален изглед.Тие можат да бидат поврзани и да висат во серија, што е практично и креативно. Совршени се за закачување котел или додатоци во кујна,спална соба , гардероба и други места. Куките се исто така совршен подарок за градинари, алкохоличари или вашите пријатели. Кој е направен од тврдо железо за тешка употреба. Лесно се инсталира и отстранува. Двете страни се достапни за апликација.овие убави куки од леано железо се полни со природна убавина и рустикален шарм, кои додаваат некои паторални чувства во вашата куќа.Ова се новите куки направени за да изгледаат стари во антички стил, така што ќе има некои мали варијанти во финишот за да му дадат на секое парче рустикален изглед.Тие можат да бидат поврзани и да висат во серија, што е практично и креативно.Совршени се за закачување котел или додатоци во кујна,спална соба , гардероба и други места.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката