.

.

1 парчиња метеорски метеорски филамент за туширање S14 Калибар 40мм мулти-бои температура од 40мм LED метеорски метеорски туш филамент

1 парчиња метеорски метеорски филамент за туширање S14 Калибар 40мм мулти-бои температура од 40мм LED метеорски метеорски туш филамент

Оценка на стоката:

DEN 184.00
Достапност
Производот е достапен

Пакетот вклучува : 1 парчиња 1 PC LED метеорски филамент за туширање S14 Калибар 40мм Мулти-бои Температура Креативна филаментамодел : Метеор Филамент S14 Size : 40 MMColor Температура : 2700 K, црвена, зелена, Blue Voltage : 3 VCurrent : 20 Mapackage Вклучува : 1pcnotice : 1. Ве молиме, оставете мала разлика поради рачното мерење. Горенаведените димензии се само за повикување. Забележете дека поради ефектот на осветлување, осветленоста, контрастот на поставувањето на дисплејот и другите причини, нијансата на фотографиите во боја на лице место може да биде малку поразлична од реалниот проект. Спецификите на ИТИМ : Потекло : Кина на копно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката