.

.

Хавајски острови ја слават Америка во САД, декоративна кука за декоративни затворачи за преклопување на виткање

Хавајски острови ја слават Америка во САД, декоративна кука за декоративни затворачи за преклопување на виткање

Оценка на стоката:

DEN 1587.20
Достапност
Производот е достапен

Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога легнува Класификација : Куки, затворач, декоративен, преклопен. Карактеристики : -Не не лизгачки дизајн : Обезбедува дека торбата ќе се обеси цврсто. ; -Последно и магнетно затворање : Лесно за виси. ; -На корисен начин за вас и вашите пријатели лесно да ја чувате торбата кога работите или имате оброк. Количина на пакет : 1 x куки. Големина : 4,4 см x 4,4 см (1,7 инчи x 1,7 инчи) кога е склопено; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога ќе се намали намалувањето : куки, затворач, декоративен, преклопување на обработка : -Не нелизот дизајн : Обезбедува дека торбата ќе се обеси цврсто. -Последно и магнетно затворање : Лесно за виси. - -Корисен начин за вас и вашите пријатели лесно да ја чувате торбата кога работите или имате количина на оброк : 1 x Hookskeywords : Куки, Хаваи, кука за маса, Хавајски острови, преклоплива кука, слави, закачалка за чанти, силует, закачалка по маса , Americadiy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката