.

.

XWWDP 12 цифри Голем калкулатор на десктоп Калкулатор Тенки соларни и батерии двојни моќни кристални копчиња Основен бројач за домашна канцеларија

XWWDP 12 цифри Голем калкулатор на десктоп Калкулатор Тенки соларни и батерии двојни моќни кристални копчиња Основен бројач за домашна

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Тенок, голем дисплеј, компактен и издржлив 12 цифри дисплеј, јасен и лесен за читање. Двојно напојување, напојувано од соларно。. Чувствително копче за притискање, практично и удобно. Погоден за канцеларија и домашна употреба. Тенок, голем дисплеј, компактен и издржлив.12 цифри дисплеј, јасен и лесен за читање.Дално напојување, напојување од соларно - чувствителен клуч за печат, практично и удобно.Ситливо за канцеларија и домашна употреба. Спецификации : Боја : White Tual Набавка на електрична енергија : Соларна енергија или 1 * ААА батерија (батерија не е вклучена) Големина на артикалот : 18.8 * 1,5см / 7,1 * 4.6inpacking : 1 * Калкулатор Започнете дека заради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека фотографиите и реалните бои се 100% исти. Додвор од различни методи за мерење, може да има отстапување од 1-2 см.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката