.

.

Брендан wallид монтирана од пепелници што не се преносни од не'рѓосувачки челик, Аштрај за домашна канцеларија во затворен простор

Брендан wallид монтирана од пепелници што не се преносни од не'рѓосувачки челик, Аштрај за домашна канцеларија во затворен простор

Оценка на стоката:

DEN 193.76
Достапност
Производот е достапен

Нема потреба да се исцртува бунарот и лесен за инсталирање, силно лепило, не паѓа во случај на вода Врвен шуплив жлеб. Држач за цигари од три страни. Пепелката може да се извади одделно за лесно чистење. Материјалите се не-комбинативни и безбедни. Пријателска услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, не двоумете се да ни испратите е -пошта. Материјал : Не'рѓосувачки, ppsize : 13* 9.5cmcolour : Вклучен е црна/бела боја : 1* пепелник 1* Услуга за клиенти налепница : Ако имате какви било прашања, ве молиме не двоумете се да ни испратите е -пошта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката