.

.

Дрво на животот Јинг Јанг стакло од стакло од пепел

Дрво на животот Јинг Јанг стакло од стакло од пепел

Оценка на стоката:

DEN 334.24
Достапност
Производот е достапен

Стакло Направени во САД или увезени. 🎅 Една големина - дијаметар 8,5 см/3.3in, висина 3,5 см/1. 🎅 Ештрај е изработен од стакло без олово, што е кристално чисто и со добар квалитет. 🎅 Изреките на работ на пепелта можат да ги поправат цигарите, да ги спречат да се тркалаат и да ги направат лесни за поставување. 🎅 Овој пепелник прави прекрасен подарок за пушачи на Божиќ, Ден на таткото, домаќинство, свадби, родендени. 🎅 Оваа стаклена пепелник е прекрасна уметничка декорација за вашата работна површина. Идеално за употреба на патишта, домови, канцеларии, ресторани, хотели и барови. Направени во САД или увезени. 🎅 Една големина - дијаметар 8,5 см/3.3in, висина 3,5 см/1. 🎅 Ештрај е изработен од стакло без олово, што е кристално чисто и со добар квалитет. 🎅 Изреките на работ на пепелта можат да ги поправат цигарите, да ги спречат да се тркалаат и да ги направат лесни за поставување. 🎅 Овој пепелник прави прекрасен подарок за пушачи на Божиќ, Ден на таткото, домаќинство, свадби, родендени. 🎅 Оваа стаклена пепелник е прекрасна уметничка декорација за вашата работна површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката