.

.

Хмб 4 Мали Парчиња Украсни Керамички Трупци Слични На Дрво За Камини Со Гас Етанол, Печки, Огништа

Хмб 4 Мали Парчиња Украсни Керамички Трупци Слични На Дрво За Камини Со Гас Етанол, Печки, Огништа

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Вклучува 4 Мали Трупци : 1 (12 За ВАШЕТО МЕСТО ЗА ПОЖАР или ОГНЕНА ЈАМА : 4 дневници за керамички гас во природна големина што нема да го остават вашиот камин да изгледа гол. Обрнете внимание на големината на трупците и вашиот камин. ЧУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО СЕМЕЈСТВО БЕЗБЕДНО од КАКВИ било ТОКСИЧНИ ИСПАРУВАЊА : Природните гло логови горат чисти и не испуштаат пепел или остатоци во воздухот како некои лажни трупци со понизок квалитет. ИСКЛУЧИТЕЛНО РЕАЛНИ : овие трупци од керамичко дрво изгледаат исто како трупци од вистинско дрво кога се во оган. Ќе ги видите дури и блескавите точки исто како вистинскиот жар. Брза испорака од различни МАГАЦИНИ ВО САД Со едногодишна гаранција за враќање или повторно испраќање нова замена. Ова е хмлиф бренд висококвалитетен керамички дрвен трупец! Не завршувајте со купување на уште еден евтин комплет за неколку месеци. Добијте го најдоброто сега и заборавете на тоа. Природни Гло вештачки гас логови се безбедни! Тие не испуштаат токсични гасови како што прават некои лажни трупци со понизок квалитет. Поставете ги овие дневници на кој било начин што сакате. Нивниот реален изглед и големата големина ви овозможуваат можност да ги уредите на свој начин и сепак да имате изглед на вистински, полн оган.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката