.

.

Статуа Домашни украси модерни минималистичка смола Апстрактна форма на камили книжарница Списание за дневна соба ТВ кабинет спална соба хотел кафе -книжарница де?

Статуа Домашни украси модерни минималистичка смола Апстрактна форма на камили книжарница Списание за дневна соба ТВ кабинет спална соба хотел

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал : смола, фино изработка, креативни украси Големина : 9 * 4,5 * 8cm, 14,5 * 4,5 * 12cm, 16 * 4,5 * 23см. Декорација за десктоп : Апстрактни книжарници во форма на камили, материјали за еколошки смола, нежни резби, луксузен квалитет, вкус на животот и украсен простор. Убава и практична : Може да обезбеди поддршка и прикажување за списанија, книги, документи. Совршената големина го олеснува тоа да одговарате на сите видови на мебел, тоа е добра домашна декорација за дневна соба, канцеларија, полица за книги, полица за лебдечки полици, ТВ -кабинет, бар -кабинет и така натаму. Материјал : смола, фино изработка, креативни украси. Големина : 9 * 4,5 * 8cm, 14,5 * 4,5 * 12cm, 16 * 4,5 * 23см. Декорација за десктоп : Апстрактни книжарници во форма на камили, материјали за еколошки смола, нежни резби, луксузен квалитет, вкус на животот и украсен простор. Убава и практична : Може да обезбеди поддршка и прикажување за списанија, книги, документи. Совршената големина го олеснува тоа да одговарате на сите видови на мебел, тоа е добра домашна декорација за дневна соба, канцеларија, полица за книги, полица за лебдечки полици, ТВ -кабинет, бар -кабинет и така натаму. Статуата на декор е дизајнирана со геометрија, едноставно и апстрактен преглед, додадете силен уметнички вкус во вашата соба, исклучителен и уникатен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката