.

.

TSSOE Девојки девојчиња 4 слоја Тул Туту здолниште Балерина Балет туту тутус Фестивал на Фестивалот Перформанси Костим

TSSOE Девојки девојчиња 4 слоја Тул Туту здолниште Балерина Балет туту тутус Фестивал на Фестивалот Перформанси Костим

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

70%полиестер, 30%најлон Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носење. Здолништето со добра еластична лента за половината, четири слој Туту мрежен стил. Едноставна цврста боја, лесна за совпаѓање со сите видови врвна или танцова облека. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете. Погодно за секоја пригода, на пример, забава за забава, сценски перформанси, балетски танц и така натаму. Сет вклучува : 1 парчиња здолниште Состојба : Ново без материјал за означување : најлон, полиестерска ознака бр. -| должина S | 1-6 години - | - 17.6 ''/44-60cm - | 9,8 ''/25cm - l | - 6-11 години - | - 19.6 ''/50-70cm - | - 10.6 ''/27cm - xl - | - 11 -16 години | - 20.9 ''/52-76cm - | - 12.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката