.

.

Берска Стаклена Топка Светилка Маса Дисплеј Ноќно Светло Покрај Креветот Со Дрвена Основа ПРЕДВОДЕНИ Од Самовила Ѕвездени Стринг Светла За Декорација На Градинар

Берска Стаклена Топка Светилка Маса Дисплеј Ноќно Светло Покрај Креветот Со Дрвена Основа ПРЕДВОДЕНИ Од Самовила Ѕвездени Стринг

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Стаклена топчеста ѕвездена светилка има висококвалитетна дрвена основа, извонредна стаклена купола со фенси ѕвездени светла внатре идеални за спални соби, дневни соби, ходници и секоја сцена за украсување Ниската потрошувачка на енергија ја прави ѕвездената светилка погодна за употреба во подолг временски период, способност да има висок излез на лумен со помала моќност, без да се грижите дали површините ќе се загреат на допир или вашите сметки за електрична енергија ќе се зголемат. Нашата ноќна светлина со стаклена топка е изработена од Висококвалитетно Стакло, кое има добра јачина, отпорност на ' рѓа и мала тежина. Моќност од 2 batt батерија ( не е вклучена ). Светилката може да се користи во текот на ноќта, за време на вечерата, забавите и секое добро време за осветлување или создавање прекрасна атмосфера. Специјален подарок за вашето семејство или пријатели На Божиќ, роденден, денот на Вљубените и секоја потребна сцена. СВЕТЛАТА СО ЛЕД-жици може да се постават во стаклената купола на случаен модерен начин како што сакате, создавајќи привлечна, драматична и романтична атмосфера. Било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката