.

.

Womenените колк капа Мажи за бејзбол капа од леопард чувајте прилагодлива кадифен топол хоп Сонце безбол капи на филмот Сонце стакло

Womenените колк капа Мажи за бејзбол капа од леопард чувајте прилагодлива кадифен топол хоп Сонце безбол капи на филмот Сонце стакло

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер+кадифен Симпатична стил сè уште и стилски, и популарен сега!. Моден, трендовски и лесен за носење. Забелешка : Поради разликата во светлината и на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Те молам разбери. Многу нежен и мек - удобно е да се носи и да се одржува стилски!. Пол : Неутрален. Многу нежен и мек-удобно е да се носи и да се чува стилски! Пакетот вклучува : 1xbaseball capmaterial : полиестер+плишано100% сосема нов и висок квалитет на глава : 56-60см/22.6 "Пол : Неутрално : Поради светлината и Разликата на екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, разберете го стилот на сè уште и стилски, и популарен сега! Модерно, трендовски и лесен за носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката