.

.

Mizuno Elite 9 Prime 1/2 поштенска јакна

Mizuno Elite 9 Prime 1/2 поштенска јакна

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Затворање на патент Само миење на рацете. Широки манжетни со боја на контраст на ракавот. Mizuno Drylite Technology за брзо испарување и удобност. Ексклузивно вклопување и шема на жените. Сите бои имаат сребрени патенти. Парови совршено со Елита 9 Пант. Затворање на патент. Само миење на рацете. Широки манжетни со боја на контраст на ракавот. Mizuno Drylite Technology за брзо испарување и удобност. Ексклузивно вклопување и шема на жените. Сите бои имаат сребрени патенти. Парови совршено со Елита 9 Пант.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката