.

.

Сад Далечински Замена Одговара Киа Душата Спорт Флип Клуч Фоб Контрола 3btn NYOSEKSAM11ATX Во собата на 2

Сад Далечински Замена Одговара Киа Душата Спорт Флип Клуч Фоб Контрола 3btn NYOSEKSAM11ATX Во собата на 2

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Комплетен клуч со електроника и батерија Замена ЗА FCC ID : NYOSEKSAM11 ATX. Сечилото : Висока безбедност. Дилер / бравар програмирање само. Замена ЗА FCC ID : NYOSEKSAM11 ATX. Заменете го постојниот далечински управувач со нов USARemote one. Одговара НА FCC ID : NYOSEKSAM11 ATX 2011-2013 Kia.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката