.

.

Ограничена 2000 Издание Гроздобер Возраст До Совршенство-Забава 22д Роденден За Жени, Подароци За Жени Претворајќи 22 Шминка Торба 22 Годишниот Присутни Идеи За Сестра

Ограничена 2000 Издание Гроздобер Возраст До Совршенство-Забава 22д Роденден За Жени, Подароци За Жени Претворајќи 22 Шминка Торба

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Двострано печатено, водоотпорно обложување, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба Големина : 9"W x 7" H. Боја : Како што покажува сликата, со елегантен црн патент со сребрен извлекувач. Материјал : 100% Водоотпорен материјал и лен. Овие чанти се одлични подароци кои се едноставни и се истакнуваат. Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и под. Двострано печатено, водоотпорно обложување, за да се обезбедат висококвалитетни слики кои ќе останат живописни со секојдневна употреба. Големина : 9"W x 7" H. Боја : Како што покажува сликата, со елегантен црн патент со сребрен извлекувач. Материјал : 100% Водоотпорен материјал и лен. Овие чанти се одлични подароци кои се едноставни и се истакнуваат. Оваа ставка не е наменета за употреба од деца 12 и под.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката