.

.

Pengchen Комплетен сет на универзални вклопувачки капаци за автомобили за автомобили што одговара за Honda Accord 2017-2023, Faux кожа автомобилски ентериер се поставува со потпи?

Pengchen Комплетен сет на универзални вклопувачки капаци за автомобили за автомобили што одговара за Honda Accord 2017-2023, Faux кожа

Оценка на стоката:

DEN 3577.60
Достапност
Производот е достапен

➽ 【Компатибилност】 : Целосен сет на опфаќања на сите сезони на автомобили, погодни за Honda Accord 2017-2023, цврсто покриен со вашиот автомобил и подобро да го заштитите седиштето Ако не сте сигурни дали е погоден за вашиот автомобил, ве молиме кажете ни Годината на производство / бренд / модел / модел на вашиот автомобил, за да можеме да ви дадеме подобри предлози. ➽ 【Безбедност】 : Покривот на седиштето усвојува целосен третман на обвивка, а анти-лизгањето на дното на ткаенината е загарантирана да не се лизга за време на возењето. Во исто време, ова покритие на седиштето има слот за картички за појас, компатибилен со воздушните перничиња кои не влијаат на исфрлањето на воздушното перниче, обезбедувајќи ја вашата безбедност за време на возењето. ➽ 【Материјал】 : Покривот на седиштето е изработено од вештачка кожа од високо ниво и е изработена од повеќеслојна материјална композитна технологија. Тој е мек и удобен, водоотпорен и дише, и можете да добиете подобро искуство во возењето. Карактеристиките отпорни на абење можат ефикасно да го продолжат услужниот век на покритието на седиштето. ➽ 【Факултативни бои и верзии】 : 4 бои и 2 стилови се достапни. Можете слободно да ја изберете соодветната боја според вашиот автомобил. Стандардната верзија е стилска и едноставна, а Делукс верзијата додава две перници за потпирач за глава и перница за потпирачи за грб. Фиксниот дизајн на лумбална поддршка е посоодветен за возење на долги растојанија. ➽ 【Лесно за чистење】 : капакот на седиштето усвојува одвојлив дизајн, што го прави чистењето поудобно, и може да се исчисти само со влажна крпа. ➽ 【Компатибилност】 : Целосен сет на опфаќања на сите сезони на автомобили, погодни за Honda Accord 2017-2023, цврсто покриен со вашиот автомобил и подобро да го заштитите седиштето. Ако не сте сигурни дали е погоден за вашиот автомобил, ве молиме кажете ни Годината на производство / бренд / модел / модел на вашиот автомобил, за да можеме да ви дадеме подобри предлози. ➽ 【Безбедност】 : Покривот на седиштето усвојува целосен третман на обвивка, а анти-лизгањето на дното на ткаенината е загарантирана да не се лизга за време на возењето. Во исто време, ова покритие на седиштето има слот за картички за појас, компатибилен со воздушните перничиња кои не влијаат на исфрлањето на воздушното перниче, обезбедувајќи ја вашата безбедност за време на возењето. ➽ 【Материјал】 : Покривот на седиштето е изработено од вештачка кожа од високо ниво и е изработена од повеќеслојна материјална композитна технологија. Тој е мек и удобен, водоотпорен и дише, и можете да добиете подобро искуство во возењето. Карактеристиките отпорни на абење можат ефикасно да го продолжат услужниот век на покритието на седиштето. ➽ 【Факултативни бои и верзии】 : 4 бои и 2 стилови се достапни. Можете слободно да ја изберете соодветната боја според вашиот автомобил. Стандардната верзија е стилска и едноставна, а Делукс верзијата додава две перници за потпирач за глава и перница за потпирачи за грб. Фиксниот дизајн на лумбална поддршка е посоодветен за возење на долги растојанија. ➽ 【Лесно за чистење】 : капакот на седиштето усвојува одвојлив дизајн, што го прави чистењето поудобно, и може да се исчисти само со влажна крпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката