.

.

QTBH Ѕид Палто Решетката Верверица Гранка Ѕид Монтирани Палто Решетката Влезот Кука Дневна Соба Клуч Кука Кука Смола Капут Кука Закачалка Ѕид Палто Кука

QTBH Ѕид Палто Решетката Верверица Гранка Ѕид Монтирани Палто Решетката Влезот Кука Дневна Соба Клуч Кука Кука Смола Капут Кука Закачалка Ѕид

Оценка на стоката:

DEN 1515.20
Достапност
Производот е достапен

Материјалот и изработката на оваа решетка за палто се многу добри Тоа не е само убаво, туку и издржливо. Тоа може да висат многу работи, а малку важни работи можат да бидат обесени. Избрани материјали од природна смола, внимателно изработени, со јасна текстура. Дизајн на форма на верверица, симпатичен, убав и практичен, тоа е најдобриот избор за домашен живот. Куката за палто монтирана на ѕид има фина изработка, мазни линии, мазни и нежни, спречувајќи лизгање и гребење на облеката. Нашите закачалки монтирани на ѕид се лесни за инсталирање на ѕидот и лесно се чистат и лесно можат да поднесат тежина од околу 8000 грама. Материјалот и изработката на оваа решетка за палто се многу добри. Тоа не е само убаво, туку и издржливо. Тоа може да висат многу работи, а малку важни работи можат да бидат обесени. Избрани материјали од природна смола, внимателно изработени, со јасна текстура. Дизајн на форма на верверица, симпатичен, убав и практичен, тоа е најдобриот избор за домашен живот. Куката за палто монтирана на ѕид има фина изработка, мазни линии, мазни и нежни, спречувајќи лизгање и гребење на облеката. Нашите закачалки монтирани на ѕид се лесни за инсталирање на ѕидот и лесно се чистат и лесно можат да поднесат тежина од околу 8000 грама. Оваа закачалка е уникатна закачалка за ѕид, решетка за капа и закачалка, која може да ги обеси вашите секојдневни потреби, како што се палто, капа, шал, паричник, чадор, бањарка итн., уникатно и силно име на производот : материјал за производ монтиран на ѕид од верверица : еколошки процес на смола : рачно врежан, полиран применливи сценарија : дневна соба, спална соба, влез, кујна, бања, коридор, влезна сала итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката