.

.

Abecel Trash Can, педала за педали, домашна дневна соба спална соба дрво жито пу коже креативни лименки за ѓубре, кујнски бања за отпадоци од бања

Abecel Trash Can, педала за педали, домашна дневна соба спална соба дрво жито пу коже креативни лименки за ѓубре, кујнски бања за отпадоци

Оценка на стоката:

DEN 1056.00
Достапност
Производот е достапен

▼ Кофата за внатрешни работи лесно може да се отстрани за удобно отстранување на отпад Постојана капаче за влечење, состојбата на отворање на капакот на прекинувачот за вклучување за да го поставите капакот останува отворена состојба; Отпорен на педалот за стапало, педалот издржлив од челичниот стапало со нормален квалитет. Во рамките на рачката на барел за лесна замена, двете страни на кадата специјално дизајнирани еколошки рачки за PP; Добар сет непречено во торбите за ѓубре во корпата, торбите за ѓубре не се изложени. Зрнеста текстура на фина кожа, пу-кожа, тешка отпорна на гребење, обновете ја текстурата од жито од дрво и текстурата на ситна текстура, елегантна и длабока блиску до природата; Голем калибар, лесен фрлен во ѓубре целата заоблена агли-несреќа што е пријателска со кожата. ▼ Чувајте ја вреќата што е пријатно затегната додека безбедно ја одржувате торбата во место и спречувајќи да падне торбата. ▼ Внатрешната корпа може лесно да се отстрани за удобно отстранување на отпадот. Постојана капаче за влечење, состојбата на отворање на капакот на прекинувачот за вклучување за да го поставите капакот останува отворена состојба; Отпорен на педалот за стапало, педалот издржлив од челичниот стапало со нормален квалитет. Во рамките на рачката на барел за лесна замена, двете страни на кадата специјално дизајнирани еколошки рачки за PP; Добар сет непречено во торбите за ѓубре во корпата, торбите за ѓубре не се изложени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката