.

.

Компанијата за мед тенџере чисти влошки за супер апсорпција на памук, влошки на инфузија со хербални со крилја, женска и менструална нега добиена од растенија-црве?

Компанијата за мед тенџере чисти влошки за супер апсорпција на памук, влошки на инфузија со хербални со крилја, женска и менструална

Оценка на стоката:

DEN 157.76
Достапност
Производот е достапен

Супер апсорпција : Хербални влошки на мед од садот со крилја ја искористуваат моќта на ботаниките и супер апсорбираниот чист памук, ве подготвуваат за ништо Сите природни : Производите одобрени од гинеколог одобрени од гинеколог, еколошки производи за женска нега, се 100% природни-изработени со хербални нанесени, чист памук, ослободени од хлор, парфеми, бои или синтетички материјали за подобро да одговараат на здравјето на жените. Револуционерна нега : Дизајнирана со супер абсорбента технологија, клинички тестирани и балансирани природни санитарни влошки на Honey Pot се нанесуваат со смирувачка билна мешавина од есенцијални масла од лаванда и нане за да се олесни сувоста и непријатноста. Освежувачки : Есенциите засновани на растенијата на чистите памучни влошки на медот создаваат природна сензација за ладење што го намалува мирисот и непријатноста додека ве тера да се чувствувате ревитализирани и подготвени за што и да носи денот. Порака од нашиот основач Беа Диксон - страдав со БВ кога еден предок дојде кај мене во сон и ми подари визија да се лекувам. Со нејзината помош, го создадов садот за мед - женска нега што се напојува со билки кои се поддржани од наука, клинички тестирани и одобрени од гинеколог. Направени од луѓе со вагини, за луѓе со вагини. Затоа што е потребно да се знае еден. Супер апсорпција : Хербални влошки на мед од садот со крилја ја искористуваат моќта на ботаниките и супер апсорбираниот чист памук, ве подготвуваат за ништо. Сите природни : Производите одобрени од гинеколог одобрени од гинеколог, еколошки производи за женска нега, се 100% природни-изработени со хербални нанесени, чист памук, ослободени од хлор, парфеми, бои или синтетички материјали за подобро да одговараат на здравјето на жените.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката