.

.

Holibanna 2 парчиња силиконски не-чаша ракав црна чаша постави силика гел спорт

Holibanna 2 парчиња силиконски не-чаша ракав црна чаша постави силика гел спорт

Оценка на стоката:

DEN 958.40
Достапност
Производот е достапен

Чизми со шишиња- удобен материјал, ефикасен, избегнување на изгореници на прсти и поефикасно зачувување на топлина и зачувување на ладно Подигање на шише со шишиња-удобен материјал, ефикасен, избегнување на изгореници на прсти и поефикасно зачувување на топлина и зачувување на студ. Домашни материјали- долниот силиконски ракав во голема мерка ќе го продолжи услужниот век на вашето шише со вода и во голема мерка ќе го намали звукот на металниот судир. Стаклена чаша дно капакот- изработено од силикон, без мирис и здрав материјал, безбеден за употреба, едноставен и многу лесен за инсталирање. Заштитник на шише со силиконски вода- топол избор на подароци за членовите на вашето семејство, девојка, дечко, ќе им се допадне овој подарок. Чизми со шишиња- удобен материјал, ефикасен, избегнување на изгореници на прсти и поефикасно зачувување на топлина и зачувување на ладно. Подигање на шише со шишиња-удобен материјал, ефикасен, избегнување на изгореници на прсти и поефикасно зачувување на топлина и зачувување на студ. Домашни материјали- долниот силиконски ракав во голема мерка ќе го продолжи услужниот век на вашето шише со вода и во голема мерка ќе го намали звукот на металниот судир. Стаклена чаша дно капакот- изработено од силикон, без мирис и здрав материјал, безбеден за употреба, едноставен и многу лесен за инсталирање. Заштитник на шише со силиконски вода- топол избор на подароци за членовите на вашето семејство, девојка, дечко, ќе им се допадне овој подарок. Пакетот вклучува 2 x карактеристики за подигање шише -големина : 7,50x7.95x1 капаци на силиконски шише. -Материјал : Силиконски силиконски ракав -боја : Заштитник на дното на црната вода -Едноставен дизајн на бојата, декоративниот и практичен, силиконскиот багажник може да го направи вашето шише со вода попривлечен капак за шише со вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката