.

.

1 во Канцеларијата Виолетови Папки Со Датотеки Папки Со Горниот Таб, 3 Јазичиња, Виолетова, Големина На Букви, 100/Пакет

1 во Канцеларијата Виолетови Папки Со Датотеки Папки Со Горниот Таб, 3 Јазичиња, Виолетова, Големина На Букви, 100/Пакет

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

1/3 " исечен врв ви овозможува да ја означите секоја датотека според нејзината содржина за брза идентификација Дното е тројно постигнато за дополнителна сила при држење тешки товари дебели до 3/4". Може да се поврзе со други обоени датотеки во делови за кодови во боја и да спречи случајно погрешно поднесување. Одлично за одржување на организирани документи со големина на букви. Еколошки и лесен за употреба. Изработен од висококвалитетен, 11 пт. акции кои се спротивставуваат на кинење. 1 во Канцеларијата Виолетови Папки Со Датотеки, Обоени Папки Со Датотеки Големина На Буква, Стандардна Висина со 1/3 Исечено Избрано Јазиче, Виолетова-100/Кутија Чувајте ги вашите документи со големина на буква организирани со оваа папка со виолетова датотека со еден врв со 1/3 сечење! Оваа погодна папка може да се пофали со 1/3 исечен врв што ви овозможува да ја означите секоја датотека според нејзината содржина за брза идентификација. Неговото дно е исто така тројно постигнато за дополнителна јачина при држење тешки товари дебели до 3/4", гарантирајќи дека нема да попушта со експанзија. Изработен од висококвалитетен, 11 пт. залиха што се спротивставува на кинење, оваа папка е совршена за чување на разни видови документи одделени за супериорна организација и брз пристап. Изграден е од најмалку 10% пост-потрошувачка рециклирана содржина, што го прави поеколошки од стандардните датотеки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката