.

.

Ekena Millwork Onl10x12x01fl Onlay

Ekena Millwork Onl10x12x01fl Onlay

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста. Опис на производот Нашите апликации и он -лакови се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу повеќе. Секоја шема е внимателно направена по традиционалните и историските дизајни. Секое полиуретанско парче лесно се инсталира, исто како и парчињата од дрво, со едноставни лепила и завршни нокти. Друга придобивка од полиуретан е тоа што нема да изгние или пука, или искривување. Доаѓа до вас фабрички подготвени и подготвени за вашата боја, фиксна завршница, дамка од гел, мермер и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката