.

.

Природна кристална црна турмалинска оргона пирамида за заштита на ЕМФ и лековита медитација оргонитни пирамиди

Природна кристална црна турмалинска оргона пирамида за заштита на ЕМФ и лековита медитација оргонитни пирамиди

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

База : 2,5 инчи и висина : 2 инчи База : 2,5 инчи и висина : 2 инчи. Оргонската пирамида има позитивен ефект врз човековите перформанси и здравјето. Апсорбираат негативна енергија од околината, ја претвораат во позитивна енергија и ослободете ја во околината. Willе ја трансформира негативната електромагнетна енергија (ЕМФ) во позитивна енергија. Тие се моќни алатки за медитација, молење и правење дневни позитивни афирмации. Неговата акумулирана витална енергија (оргон) го обновува биофилд на луѓе, животни и растенија. Друг од позитивните својства на пирамидата е обвинението за витална енергија. Позитивната енергија на оргоните, пирамидата, не само што ги елиминира негативните информации, храна и вода, туку и значително го менува нивниот вкус. Можете да го видите, доволно за да го задржите некое време. Во областа на пирамидата, ја подобрува интуицијата и ја активира креативната процес. Се врати во околината. Willе ја трансформира негативната електромагнетна енергија (ЕМФ) во позитивна енергија. Тие се моќни алатки за медитација, молење и правење дневни позитивни афирмации. Нашата оргонитна пирамида е направена од високо квалитетни природни материјали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката