.

.

Wanyifa Titanium Gr5 M6 18 20 mm Ball Allen Head Bolt со мијалник за велосипедски диск сопирачки пакет од 4

Wanyifa Titanium Gr5 M6 18 20 mm Ball Allen Head Bolt со мијалник за велосипедски диск сопирачки пакет од 4

Оценка на стоката:

DEN 223.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал : 6 AL/4 V (TC4) Титаниум легура, Одделение 5 Тема на нишка : 1,0мм; хексадецимална големина на клучот : 5мм. Големина на главата : 10x 6mm/ 0,4 "x 0.24" (D*H); Теч на конец : 1,0мм. За Shimano XTR, XT, Caliper на сопирачката на Disc. Содржина на пакет : 4 x титаниум M6 X18mm со завртка за миење садови. Производот е погоден за дебеломер за сопирачките на дискот за велосипеди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката