.

.

Систем за безбедносна камера Lorex 4K, Wired NVR Ultra HD внатрешни/надворешни IP метални куршуми со камери и паметно откривање на движење, видео надзор на активна одвраќање, 4TB

Систем за безбедносна камера Lorex 4K, Wired NVR Ultra HD внатрешни/надворешни IP метални куршуми со камери и паметно откривање

Оценка на стоката:

DEN 2399.84
Достапност
Производот е достапен

Комплетен систем за безбедност на фотоапаратите - Овој систем вклучува NVR, 4 K HD квалитетни куршуми со куршуми Активно одвраќање-Секоја камера има светло за предупредување за LED-активирано со движење и сирена предизвикана од далечински управувач за дополнително ниво на безбедност. Паметно откривање на движење - Овој систем има откривање на лице и возило што помага во намалување на непотребните сигнали и лажни аларми. Двонасочен разговор-чувајте го вашето семејство и имот безбедни со можноста да слушате или разговарате директно со секој со вграден микрофон и звучник. Колекцијата на фузија на Lorex - Да се ​​биде дел од овие колекции ви овозможува да додадете до 2 производи на Wi -Fi Lorex Wi -Fi, како што се камери, вратила, сензори, рефлектори и комплет за паметни сензори. Заштита - Функцијата ви овозможува да поставите три „исчезнати“ области и една област „лево зад себе“. Комплетен систем за безбедност на фотоапаратите - Овој систем вклучува NVR, 4 K HD квалитетни куршуми со куршуми. Активно одвраќање-Секоја камера има светло за предупредување за LED-активирано со движење и сирена предизвикана од далечински управувач за дополнително ниво на безбедност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката