.

.

Суштинска носна дифузер | Прстен за есенцијално масло | Пакет пакет за инхалатор на силиконски нос

Суштинска носна дифузер | Прстен за есенцијално масло | Пакет пакет за инхалатор на силиконски нос

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

✔ 100% чисто есенцијално масло - суштината користи само највисок квалитет, масло од премиум одделение за да обезбеди блажен искуство Нашите силиконски прстени го држат својот мирис подолг временски период. Уживајте во чиста релаксација и олеснување каде и да одите!. ✔ Состојба на процесот на инфузија на уметност - ние го усовршивме нашиот процес на инфузија, така што мирисите остануваат свежи и траат. Користете го за да се спротивставите на лошите мириси или само да уживате во есенцијалните масла при одмор. ✔ Преносни и дискретни - суштинските прстени се јасни и мали. Тие работат добро на јавни места како метро, ​​воз, автобус или авион. Совршено за најразлични активности, вклучувајќи јога, медитација и за работници во стоматолози, болници, градилишта, бањи и спортисти. ✔ Една големина одговара на сите - суштинските прстени на носниот дифузор се дизајнирани да бидат лесни за употреба, лесен, флексибилен, удобно и вклопување на сите. Совршена алтернатива на инхалаторот на ароматерапија, инхалаторниот стап, инхалаторот на маслото или назалниот инхалатор. Уживајте во мирисите на есенцијално масло, без раце и почувствувајте блаженство, олеснување, релаксација и засилување цел ден!. ✔ Направени во САД - суштинските прстени се создаваат со употреба на медицински материјал и се произведуваат 100% во САД. Нашиот прстен за нос на есенцијално масло е силиконски медицински степен без латекс. ✔ 100% чисто есенцијално масло - суштината користи само највисок квалитет, масло од премиум одделение за да обезбеди блажен искуство. Нашите силиконски прстени го држат својот мирис подолг временски период. Уживајте во чиста релаксација и олеснување каде и да одите!. ✔ Состојба на процесот на инфузија на уметност - ние го усовршивме нашиот процес на инфузија, така што мирисите остануваат свежи и траат. Користете го за да се спротивставите на лошите мириси или само да уживате во есенцијалните масла при одмор. ✔ Преносни и дискретни - суштинските прстени се јасни и мали. Тие работат добро на јавни места како метро, ​​воз, автобус или авион.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката