.

.

Смешна мрзлива коала мачка далечинска ТВ контролна кутија за складирање на кутии со 5 оддели за десктоп спална соба

Смешна мрзлива коала мачка далечинска ТВ контролна кутија за складирање на кутии со 5 оддели за десктоп спална соба

Оценка на стоката:

DEN 287.84
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Оваа кутија за складирање на Funnny е внимателно изработена со висококвалитетна PU кожа за да се спречат гребнатини, со елегантен и минималистички дизајн кој игра улога во украсувањето на просторијата Голем капацитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач за печатење има пет пространи оддели за складирање за одржување на ТВ и ДВД -далечински управувачи, далечински управувачи на климатик, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди. Разновидна употреба : Овој симпатичен организатор за далечински управувач на ТВ лесно може да се постави на маса за кафе, кауч, фотелја, спална соба, ноќна ноќ, дневна соба, аголна биро, фустан, студија или каде било во вашиот дом и канцеларија. Повод : Оваа кутија за складирање е погодна за поставување на кое било место, како што се дневна соба, спална соба, студија и канцеларија, и тоа е добро складирање за далечински управувач, четки за шминка и други предмети. Услуга : Оваа кутија за далечински управувач се препорачува редовно да се чисти, да не се впива или да се мие, нашите производи се со добар квалитет, ако имате какви било прашања, ќе се обидеме да се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Материјал : Оваа кутија за складирање на Funnny е внимателно изработена со висококвалитетна PU кожа за да се спречат гребнатини, со елегантен и минималистички дизајн кој игра улога во украсувањето на просторијата. Голем капацитет : Оваа кутија за складирање на далечински управувач за печатење има пет пространи оддели за складирање за одржување на ТВ и ДВД -далечински управувачи, далечински управувачи на климатик, канцелариски материјали, додатоци за медиуми и други мали електронски уреди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката