.

.

Multi Multi Beachcombers Dolphin Light-Up Multi

Multi Multi Beachcombers Dolphin Light-Up Multi

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Пластика Украсете : Донесете допир на брегот во која било просторија. Направете која било куќа или кондо куќа на плажа. Големина : Мерки за артикли L0. Квалитетни материјали : Предметот е изработен од пластика. Користете : прави одлична декорација или совршен подарок!. Украсете : Донесете допир на брегот во која било просторија. Направете која било куќа или кондо куќа на плажа. Големина : Мерки за артикли L0. Квалитетни материјали : Предметот е изработен од пластика. Користете : прави одлична декорација или совршен подарок!. Предводен клуч за предводници на делфин. Мора да купи ставка. Дајте го како подарок или додадете ја вашата колекција. Произведено во Кина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката