.

.

Орико 2.5 Инчен Јасен SSD Hdd Хард Диск Комплет СО SATA 2.5 до 3.5 Хард Диск Адаптер Внатрешен Диск Залив Конвертор Монтажа Заградата

Орико 2.5 Инчен Јасен SSD Hdd Хард Диск Комплет СО SATA 2.5 до 3.5 Хард Диск Адаптер Внатрешен Диск Залив Конвертор Монтажа Заградата

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

●2,5 до 3,5 Адаптер за Возење q-адаптерот ORICO ssd лесно може да конвертира 2,5-инчни SATA дискови во големина од 3,5 инчи Компатибилен со било кој 7 / 9.5 мм 2,5-инчни хард дискови.5 SSD/HDD Комплет q-орико надворешен хард диск случај лесно може да се поврземе вашиот стар 2.5 инчен sata I/II / III хард диск за пренос на датотеки од ЕДЕН КОМПЈУТЕР на друг КОМПЈУТЕР, ЛАПТОП, PS4 или КАКО USB надворешен хард диск. УСБ-кабел од 50 см е вклучен за флексибилно поврзување и преносливост. ●Висока Видливост Внатре-орико 2.5 куќиште на хард дискот изработено од висококвалитетен транспарентен кристален компјутерски материјал. Јасниот дизајн на куќиштето ssd ви овозможува да го видите внатрешниот погон без да го отворите. Го штити тврдиот диск од надворешни гребнатини. ●Практична Употреба - самиот ssd caddy има sata III интерфејс, за кој не се потребни кабли за податоци и драјвери, поддржува топла замена, приклучување и репродукција. Компатибилен Со Windows, Mac OS И Linux. ●Широка Апликација-може да се користи насекаде најчесто се користат 3,5-инчни дискови, вклучувајќи десктоп компјутерски погонски заливи и странични или долни фиоки за прицврстување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката