.

.

1 парчиња M5 M6 M8 M8 M10 Машини за прицврстување на рачката за прилагодување на рачката за заклучување Надворешно копче за машка нишка

1 парчиња M5 M6 M8 M8 M10 Машини за прицврстување на рачката за прилагодување на рачката за заклучување Надворешно копче за машка

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Големина : M10x40 Е прилагодено : да. Број на модел : M5 M6 M8 M10. Пакет : Под 50 парчиња. Материјал : Јаглероден челик. Големина : M10x40. Е прилагодено : да. Број на модел : M5 M6 M8 M10. Пакет : Под 50 парчиња. Материјал : Јаглероден челик. Материјал : Metal Packing : Внатрешна торба + Cart Ontetails Само за референца : Благодарам за вашиот шопинг и поддршка Специфичноста : е прилагодено : es Model Број : M5 M6 M8 M10 Package : Под 50pcsmaterial : Стил на јаглерод челик : Необичен тип : машина за завртки за завртки за завртки : Недидиски материјали : Метална обработка : Ниту Оригин : Кинатип на копното : Рачка за мебел и Knob Style : Vintagematery : Metal.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката