.

.

N/A природен циркон мачки принцеза девојка музичка кутија, музичка кутија домашна материја, испратете подарок за роденден на девојче

N/A природен циркон мачки принцеза девојка музичка кутија, музичка кутија домашна материја, испратете подарок за роденден на девојче

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Мала тежина, долг живот и издржливост Прекрасно дизајниран, убав и елегантен, користејќи висококвалитетна легура, повеќе од 20 видови процес на мелење и позлата, завршна обработка, хардвер за текстура, не е лесен за 'рѓа 。. LED светлото за домашна декорација се наоѓа во музичката кутија и се осветлува ноќе, што може да се користи како сјајна декорација за прекрасната просторија. Секој дел од магичниот уметнички материјал е внимателно дизајниран, прецизен и рафиниран за да се осигура дека производот ќе ви обезбеди најдобри перформанси. Може да се користи за декорација, погоден за родендени, свадби, одмори или само за себе! Мелодичната мелодија на годишнината од песната за роденденски подарок за роденден е придружник, семејство, пријатели。. Најрафинирани ентериери и елегантен и рафиниран дизајн. За вашите деца, пријатели, loversубители на музика со души да обезбедат подароци за секоја пригода. Пријатната мелодија ќе го направи времето за спиење да се опушти и да се смири како приспивна. Како да старееме, звукот станува повеќе заоблен. Тие ќе бидат возбудени и ќе стекнат богато искуство со одлични аудиовизуелни ефекти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката