.

.

ЗВНАВ Андроид 9.0 Тесла Автомобил Стерео За Хјундаи Елантра 2014-2017, автомобил Стерео андроид авто, Автомобил ГПС Навигација Главата Единица, ДСП, Поддршка Carplay, Андрои

ЗВНАВ Андроид 9.0 Тесла Автомобил Стерео За Хјундаи Елантра 2014-2017, автомобил Стерео андроид авто, Автомобил ГПС Навигација Главата Единица,

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

●Применливи Модели На Автомобили : Погоден За Hyundai Elantra 2014-2017€НАДГРАДЕН оперативен систем Android 90 + 6 Основен ПРОЦЕСОР + 4 G RAM МЕМОРИЈА +32 GB ROM СО зголемена флуентност, компатибилност и приватност. Можете да инсталирате исто колку и апликациите без да се грижите, да уживате во побрзи брзини на стартување, побрз одговор и помазно корисничко искуство. Уникатен вертикален екран, андроид систем, bluetooth без раце повик и музика, репродукција на видео и илјадници апликации што чекаат да ги истражите. ●Вграден DSP : Изработка На Аудио Звук На Автомобилот Извонреден qsp : Дигитален Процесор За Звук, карактеристики целосно дигитален чип за обработка и моќен 56-битен режим со двојна прецизност за прилагодување на аудио Сигналот во сите аспекти. Исто така, поддржува максимална излезна моќност 4 х 45 W, што ја прави музиката едноставно да звучи пошироко и многу пореално. ЗАБЕЛЕШКА : оваа единица работи со оригиналниот засилувач и ги задржува оригиналните функции по инсталацијата, ве Молиме изберете го точниот пакет според производната година. ●GPS-Никогаш Не Грижете се Дали Ќе Се Изгубите Zps-Вградената GPS навигација, Навигацијата може лесно да се постигне со користење на онлајн, офлајн карта или купување карта за мапи. Може брзо да ги извршува сите апликации за навигација како Google maps, Waze итн., и да нуди ажурирани информации за коловозот и концизни насоки за возење. ●Користењето Интернет Насекаде Само Што Стана Полесно●Користење на вашиот паметен телефон за да креирате жариште За Wi Fi или купување на 4g dongle. Толку многу начини за пристап до интернет. Можете да гледате филмови преку интернет, да прелистувате веб-страница или да преземате одлична апликација за патување без грижи.0 Тесла Стил Андроид Автомобил Стерео ГПС Навигација Плеер За Хјундаи Елантра 2014 2015 2016 2017 Спецификации : големина На Екранот : 10.4 инчи ОС : Андроид 9.0 СО 4 GB RAM МЕМОРИЈА +32 GB ROM ПРОЦЕСОР : PX6 6 Основен Процесор Процесор 1.8 GHz Вграден DSP : Уживајте во музиката Со автентичен звук од секое поставување, дигитален сигнал процесор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката