.

.

Џемпери за тинејџери, жени паѓаат обични тренинзи атлетски панталони со џебови салон џогери со дното на пот.

Џемпери за тинејџери, жени паѓаат обични тренинзи атлетски панталони со џебови салон џогери со дното на пот.

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер ? Дизајн- удобни лабави џемпери, едноставни и модерни, затворање на влечење, вратоврска на нозете, права нога, еластична лента за половината. Затворање на влечење, еластични манжетни за половината и манжетни за глуждот, уникатен дизајн на печатење на графити (простор, шик симболи, черепи, итн.) За трендовски уличен стил кој додава шарм и личност, 841 џебови (корисно за носење мини артикли), лабаво вклопување, одговара, одговара на многу форми на тело. ? Додадете малку функционален стил на вашиот плакар со овие женски лабави фитинг -панталони со џогер, кои се совршени за секоја сезона. Истегнете ги дното џемпери со висок половината одговара на вашиот личен стил. 【Ве молиме, забележете】 Нашата големина е азиска големина, може да биде помала од големината на нас, за подобро носење ефект, ве молиме внимателно споредете ја нашата табела со големина. Нашето стандардно време за испорака е 7-15 купони за работни дена : 6-10% попуст : Купете 2 парчиња 10% попуст, 3 парчиња 15% попуст, 4 парчиња 859% попуст од затворањето. Спортски панталони со печатење на материјали изработени од високо квалитетен памук од 65%, 874% полиестер. Супер мека, пријателска за кожата, дише и лесна за носење, топло и удобно во студената сезона, покажувајќи младешка енергија, симпатична шема на печатење, полна со младешка енергија, лабава вклопување, удобно и удобно за носење. Може да се носи цел ден. Panенските панталони наскоро ќе станат омилени во вашиот обичен плакарот за носење. Различни привремени џемпери се многу погодни за носење на отворено или затворено во пролет, лето, есен и зима, вклучувајќи секојдневно секојдневно носење, јога, џогирање, спорт, туризам, празници, Ноќта на вештерките, Божиќ, Нова Година и други активности за слободно време. Зимски хеланки за жени руно наредени со џебови, зимски хеланки за жени плус големина топли, зимски хеланки за контрола на стомакот, зимски хеланки за мултипак, зимски хеланки за пакување, зимски хеланки со џебови за жени, зимски хеланки за плус жени русе наредени, зима, зима Леглави плус големина, термички хеланки за жени, термички хеланки за жени Студено време, термички хеланки за жени плус големина, термички хеланки за жени боја на кожа, термички хеланки за жени ладно време сет,. softball pants,softball pants for women,softball pants womens,white softball pants,softball pants 14-16,black softball pants for women,white softball pants for women,navy softball pants for women,softball pants for women high waisted,softball pants for Womenените морнарица сина, мекобол панталони жени бели, мекобол панталони женски морнарици, мекобол панталони жени црна, мекобол панталони жени кралско сина боја, мекобол панталони женски црвени, мекобол панталони женски високи, мекобол панталони жени, мекобол панталони женски сини. џемпери жени високи, црни џемпери жени со џемпери, џемпери жени, женски буги y2k, џемпери жени со џемпери, џемпери жени со џемпери, женски џемпери плус големина, џемпери, жени со џемпери, џемпери, жени со џебови, џемпери, жени со џемпери, жени со џемпери, буги естетски, црни џемпери жени памучни памучни памук , црни џемпери жени отворено дно, црни џемпери жени плус големина, црни џемпери жени широка нога, црни џемпери жени високи половини, црни џемпери жени ситни,. black sweatpants women with pockets,wide leg sweatpants women petite,wide leg sweatpants women plus size,wide leg sweatpants women long,wide leg sweatpants women tall,wide leg sweatpants women cropped,wide leg sweatpants women ripped,wide leg sweatpants women short,sweatpants Womenените поставија 2 парчиња ширина нога, џемперините жени поставија 2 парчиња плус големина, џемперините жени поставија 2 парчиња култури, жените со џемпери поставуваат 2 парчиња буги, џемпери жени поставуваат 2 парчиња патент ,. sweatpants women set 2 piece fleece,sweatpants women plus size 4x,sweatpants women plus size 3x,sweatpants women plus size 2x,sweatpants women plus size baggy,sweatpants women plus size 3 pack,sweatpants women plus size pack,sweatpants women plus size grey, џемпери жени спакувани од 3 буги, џемпери жени пакувања од 4, џемпери жени пакувања од 2, џемпери жени пакувања од 5, џемпери жени спакувани од 3 ситни, црни џемпери, црни мачки џемпери мажи, црни џемпери,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката