.

.

AVKART 5 инчи 125мм 8 дупки 3/4 нокти подлога за подлога за подлога и јамка за пескарење за вклопување на алатки за полисер за напојување на Sander Sander Power Sander

AVKART 5 инчи 125мм 8 дупки 3/4 нокти подлога за подлога за подлога и јамка за пескарење за вклопување на алатки за полисер за напојување на

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Карактеристики Додатоците за Sander со обрач и јамка ви носат совршен ефект на чистење и полирање. Погодно е за мелење и полирање метални неметални, дрво, гума, кожа, пластика, камен, стакло и други материјали. Додатоците за Sander со обрач и јамка ви носат совршен ефект на чистење и полирање. Погодно е за мелење и полирање метални неметални, дрво, гума, кожа, пластика, камен, стакло и други материјали. Спецификации за спецификации : Приближно.125мм (5 инчи) Тип : 8 дупки 3/4 нокти Овозможете ја грешката за мерење од 1-3мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката