.

.

Јаирс Цврсто Дрво Пловечка Полица-24 х 7 х 1.5 - 2 Пакет )

Јаирс Цврсто Дрво Пловечка Полица-24 х 7 х 1.5 - 2 Пакет )

Оценка на стоката:

DEN 912.00
Достапност
Производот е достапен

Цврста лебдечка Полица од дрво Пауловнија Доаѓа со невидлив хардвер за монтирање. Лесен за инсталирање на едноделен хардвер за монтирање со завртка во завртки за гипс картон. Само ѕвезда (филипс) завртка возачот потребни. Не е потребна вежба. Секоја полица поддржува до 40 фунти!. Големина 23-5/8" В х 7"Д х 1,5" дебелина (60см х 18см х 3,7 см). Невидлива заграда скриена внатре полица. Воведување на нашата убаво изработена полица од природно дрво со видливо жито-совршен додаток за да додадете допир на природна убавина во вашиот домашен декор! Направена од цврсто дрво Од Пауловнија, оваа полица не само што е издржлива, туку и лесна, што го олеснува инсталирањето на кој било ѕид. Со должина од 24 инчи, ширина од 7 инчи и висина од 1,5 инчи, оваа полица е совршена големина за прикажување на вашите омилени предмети како што се книги, рамки за фотографии или украсни парчиња. Зачудувачката природна завршница ги прикажува уникатните видливи модели на зрна од дрвото Пауловнија, додавајќи допир на рустикален шарм во неговиот дизајн. Оваа полица е лесна за инсталирање и доаѓа со целиот потребен хардвер, што го прави без проблеми за поставување. Конструкцијата од цврсто дрво гарантира дека полицата може да собере до 20 килограми, така што можете безбедно да ги прикажете вашите потешки предмети без никакви грижи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката