.

.

Ruitaiqin shitu 1pcs природен уругвај аметист геодески кластер кварц кристален рака врежан срце заздравување природни камења и минерали ylsh0120

Ruitaiqin shitu 1pcs природен уругвај аметист геодески кластер кварц кристален рака врежан срце заздравување природни камења и минерали ylsh0120

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

-100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување -Дабена полирана, мазна површина. -Проми природно здравје, концентрација, духовен раст. Овие камења се многу погодни за внатрешна декорација, како што се вазни полнила, декоративни украси, додатоци за резервоар за риби, итн. Може да се користи и за да одговара на разни изработка на накит, како и свадби на отворено плажа, фонтани, кондензии на растенија и други занаетчиски проекти. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не. Ве молиме, не ја враќајте стоката по своја волја, ви благодарам за соработката! Природен уругвај аметист геодески кластер кварц кристален рака врежан срце заздравување : -100% бренд нов и висок квалитет-тоа е добар подарок за вашите пријатели, фамилијарско учество : Тип : Кристал срцев материјал : Аметистиза : мала 40-50мм ширина 30-40мм висина 15-30мм Дебелина Голема 70-90мм ширина 60-80мм Висина 20-40мм Тежина на дебелина : 70-400 грамасан список : 1pcfunction : камен генератор, енертен генератор, реики ванд духовен раст. Фенг Шуи, богатство на куќи, декорација на домови, медитација, подарок за подароци : Бојата може да има и одредена разлика со производот, нормално е.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката