.

.

ЛИФОН 3-Бои Чаршав Клипови, 12 ПАРЧИЊА Тешки Пикник Маса Клипови, Нерѓосувачки Челик Маса Крпа Покривка Прстиња За Ресторан Пикник Кампување Маркети Свадби Дипломир

ЛИФОН 3-Бои Чаршав Клипови, 12 ПАРЧИЊА Тешки Пикник Маса Клипови, Нерѓосувачки Челик Маса Крпа Покривка Прстиња За Ресторан Пикник Кампување

Оценка на стоката:

DEN 95.84
Достапност
Производот е достапен

€Висок Квалитет Q клиповите за чаршафи на отворено се изработени од нерѓосувачки челик, отпорни на ' рѓа, издржливи и нема лесно да се скршат или свиткаат во споредба со пластичните Клиповите имаат мазен и без пречки раб со добра еластичност, цврсто прицврстете го чаршавот на масата. ①Пакетот Вклучува Ќе добиете 12 парчиња клипови за чаршафи во 3 бои, златна, црна и шарена, секоја боја има 4 парчиња. Лесен, мини стил и лесен за носење. Стабилна структура на триаголник кои се одлични за држење чаршафи цврсто и лежи рамно. ①Прилагодливи Клипови, големината На држачот За Крпа за Маса е прибл. 2,95 х 1,8 х 0,47 инчи/ 7,5 х 4,5 х 1,2 см, дебелина 0,8 мм. овие атрактивни клипови за држачи за чаршафи се прилагодуваат за да одговараат на дебелината на масата, максимум 1,7 Инчи. Осигурајте се дека ќе ги погледнете мерењата за да се осигурате дека го имате вистинскиот за вашата маса. ●Лесен За Употреба ● стегите на масата се лесни за инсталирање и отстранување, едноставно штипнете и лизнете го на местото без напор. Одржување на капакот на масата на место и спречување на лизгање. ●Добар Помошник● клиповите за крпа за маса за пикник можат цврсто да ја држат крпата за маса и е добар помошник за вашите активности во затворени простории и на отворено. Тие го држат чаршавот на место дури и на ветер. Можете да ги користите постојано, служете долго време. Многу погоден за семејства, бифе, излети, свадби, ресторани, забави, вечери, кампување, маси за двор итн. 3 Бои Чаршав Клипови, 12 ПАРЧИЊА Тешки Пикник Маса Клипови, Нерѓосувачки Челик Чаршав Клипови Идеален Клипови За Дома, Кујна, Ресторан, Свадба, Пикник, Двор И Партија-дали сте загрижени за чаршав се разнесени од ветрот за време на пикник? - Дали сте загрижени за чаршафите беа разнесени ветровити денови на забавата на семејството и пријателите? - Не го водеше ветрот го уништи вашиот ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката