.

.

Неродеко Торба За Складирање Играчки Ормар За Складирање Постелнина Организатор На Врата Џебови За Складирање Врата Висечка Торба За Складирање Ѕиден Плакар Висе

Неродеко Торба За Складирање Играчки Ормар За Складирање Постелнина Организатор На Врата Џебови За Складирање Врата Висечка Торба

Оценка на стоката:

DEN 165.28
Достапност
Производот е достапен

Организатори На Плакарот На Вратите : Џебови За Складирање На Списанија За Врати Расадник Торба За Складирање. Ѕид Џеб Организатор : Лесно за тоа Во гардероба, кабинет, ѕид или преку вратата. Помогне да се задржи неуредна предмети уредни. Преку Организаторот На Вратата : Плакарот На Ѕидната Врата со погодно јаже за поставување на организаторот над вратата, плакарот или кабинетот. Торба За Складирање На ѕид : Плакарот На Ѕидната Врата дизајнот Со Голем капацитет ќе ја обезбеди неговата практичност во работата со високи перформанси. Организатор За Складирање на монтирање на ѕид : Изработен од памук и ленен материјал, тој е издржлив и трајна употреба. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на контејнерот За складирање-Материјал : Памучна И Ленена Торба за Облик На Животни. - Боја : Жолт Ѕид Виси. - Големина : 65х30х2см Врата Виси Торба За Складирање. - Дизајнот со голем капацитет ќе ја обезбеди неговата практичност во работата на Торба За Складирање На Ѕид Со високи перформанси. - Овој производ може да се даде како за вашите пријатели и семејства. Тие ќе бидат многу среќни над организаторот на вратата. - Изработен од памук и ленен материјал, тој е издржлив и траен шкаф за употреба за деца. - Лесно за тоа во гардероба, кабинет, ѕид или над вратата. Помогне да се задржи неуредна предмети уредни играчка за складирање кабинет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката