.

.

Вемун 1пц Овлажнител Домашен Мирис Машина Десктоп Навлажнувачи Насловна Навлажнувачи Автомобил Овлажнител Алатка Табела Овлажнител Домаќинство Овлажнител Вол Р?

Вемун 1пц Овлажнител Домашен Мирис Машина Десктоп Навлажнувачи Насловна Навлажнувачи Автомобил Овлажнител Алатка Табела Овлажнител Домаќинство

Оценка на стоката:

DEN 516.80
Достапност
Производот е достапен

Навлажнувачи На маса : Совршени подароци за семејството и пријателите кои сакаат или сакаат да пробаат арома Навлажнувачи : автомобил, дневна соба, работна соба, дневна соба, спална соба, трпезарија, хотел, библиотека,. Десктоп Машина : може да ви помогне да го ослободите расположението и заморот по еден ден работа, да се грижите за вашето здравје. Домашна Машина : спрејот е поделикатен, помек и нема бучава за време на работата и спиењето. Овлажнител за Воздух во автомобилот : оваа машина за арома ви помага да го ослободите расположението и заморот, да уживате во висококвалитетниот живот. Пакет Листа 1 x овлажнител 1 x Usb Кабел Карактеристики-Струја : 300ma Автомобил Воздух Овлажнител. - Напон : 5v1a Десктоп Машина. - Моќ : 2w Десктоп Машина. - Атомизиран волумен на прскање : 40мл/ч Домашна Машина. - Капацитет : 200мл Мини Овлажнител За Воздух. - Големина : Околу 16,00Х7, 80Х7, 80см/6, 29Х3, 07Х3, 07во навлажнувачи за дома. - Материјал : Апс Спална Соба Овлажнител. - Исто така, помага во намалување на статичкиот електрицитет предизвикан од сув воздух, ви носи Мини Овлажнител за свеж и природен воздух. - автомобил, дневна соба, работна соба, дневна соба, спална соба, трпезарија, хотел, библиотека, итн Автомобил Машина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката