.

.

Нагатоја Шотен Ваши Хартија [Нагомигами] Пликови Компатибилни Со Печатач, Без Рамка, Западни 2 Големини, Ојиширо Наф-451 х 40П Сет, 2000 Листови

Нагатоја Шотен Ваши Хартија [Нагомигами] Пликови Компатибилни Со Печатач, Без Рамка, Западни 2 Големини, Ојиширо Наф-451 х 40П

Оценка на стоката:

DEN 7484.80
Достапност
Производот е достапен

Гаранцијата на производителот не може да се примени Големина : 114*162мм. Компатибилен со инк-џет, ласер и копир. Дебелина на хартија : 0,007 инчи (0,18 мм); Цубо : 3,3 мл/ид2 (105 г/м2). Задната страна леплива. Ова е класичен сет на вредности. Секоја хартија има иста шема.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката